• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Czy wiesz...?
  ... w którym warszawskim klubie studenckim, w Hybrydach, Parku, Karuzeli, Proximie, Remoncie czy w Stodole, szatniarzem był Stanisław Tym?

  Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej „Stodoła”klub studencki w Warszawie. Należy do Politechniki Warszawskiej.

  Stanisław Tym pseud. Andrzej Kill (ur. 17 lipca 1937 w Małkini Górnej) – polski satyryk, aktor, komediopisarz, reżyser i felietonista.

  Klub studenckiklub związany z uczelnią wyższą (uniwersytetem, politechniką, akademią), przeznaczony na spotkania środowiskowe oraz wydarzenia inspirowane działalnością studentów i patronującej klubowi uczelni.

  Klub Proxima (Klub Studentów Uniwersytetu Warszawskiego) – klub studencki w Warszawie mieszczący się przy ul. Żwirki i Wigury 99a.

  Klub „Park”klub studencki w Warszawie położony we wschodniej części parku Pole Mokotowskie. Należy do Szkoły Głównej Handlowej.

  Klub Hybrydy – jeden z najstarszych i najbardziej znanych klubów studenckich w Polsce. "Hybrydy" działają z przerwami od końca lat 50. XX w. Przez wiele lat klub pełnił rolę centrum kultury studenckiej i matecznika artystycznego, z którego wyrosło wielu literatów, muzyków, twórców teatralnych i filmowych.

  Szatniarz, szatniarka – osoba pracująca w szatni instytucji o otwartym dostępie (teatry, szkoły), przyjmująca i wydająca odzież wierzchnią w trakcie pobytu klientów w tych instytucjach.

  Klub „Remont”, także „Riviera-Remont”klub studencki znajdujący się przy ul. Waryńskiego 12a w Warszawie, w kompleksie Domu Studenckiego „Riviera”.

  Klub Studencki Karuzelawarszawski klub studencki na Osiedlu Przyjaźń w dzielnicy Bemowo, przy ul. Stanisława Konarskiego 85.

  Udostępnij ciekawostkę na Facebooku

  aby dowiedzieć się więcej na ten temat odwiedź poniższe strony:

  - Klub Hybrydy
  - Klub Karuzela
  - Klub Park
  - Klub Proxima
  - Klub Remont
  - Klub Stodoła
  - Klub studencki
  - Stanisław Tym
  - Szatniarz

  Zobacz też inne ciekawostki
  przygotowano na podstawie informacji z: Wikipedii, licencja grafiki

  Reklama